Teslimat Bilgileri

Gönderim ve Teslimat

diataki.com internet sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerin kargo hizmeti, PTT Kargo firması tarafından Türkiye’nin tüm illerine sunulmaktadır.

Kargo şirketi, satın aldığınız ürünleri faturası ile belirttiğiniz adrese teslim etmektedir. Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, kargonuzu en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılmaktadır. 10 gün içerisinde şubeye gidip paketinizi teslim almamanız durumunda ise paketiniz bize iade edilir.

PTT Kargo köy ve beldelere haftada bir defa olmak üzere dağıtım yapmaktadır.

Siparişiniz gönderildikten sonra mesaj (SMS) ile tarafınıza iletilecek olan kargo firması adı ve takip numarası ile siparişinizi takip edebilirsiniz.

Kargo Ücreti

diataki.com’dan yapılan alışverişlerde kargo ücreti, 5,00 TL'dir.

Sipariş Takibi

Ürünler kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta yolu ile DİA TAKI tarafından bilgilendirme yapılmaktadır. Ek olarak, kargo firmaları tarafından teslimat tarihi öncesinde mesaj (SMS) veya telefon yolu ile bilgi verilmektedir. Ayrıca kargo takip numaranız ile ilgili kargo firmasının web sitesinden kargonuzu takip edebilirsiniz.

Önemli Bilgilendirme

Kargonuzu teslim alırken kontrol etmeniz büyük önem arz etmektedir. Paketlerin dışında hasar, eziklik, yırtılma, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum tespit ettiğinizde ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturmalısınız.