Sitemiz Üzerinden Kredi Kartlarınız ile Ödeme Yaparak

Sitemizden ödemelerinizi İYZİCO entegrasyonu sayesinde kredi kartı ile yapabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 14 iş günü içerisinde yapılacaktır.

 

Kapıda Nakit veya Kredi Kartı ile Ödeme Yaparak

Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişleri kapıda nakit ödeme veya kredi kartı ile tek çekim yaparak teslim alabilirsiniz. Kapıda ödeme esnasında karşılaşabileceğiniz firmamız ya da kargo şirketi kaynaklı tüm sorunları bize iletebilirsinzi. 


Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) Yaparak

Garanti Bankası hesaplarımızdan (TL, USD, EURO) herhangi birine yapabilirsiniz.

 

Garanti
Bankası
İRDAŞİ KOÇ TL (TÜRK LİRASI) TR 51 0006 2000 0860 0006 6867 47Sipariş Bedeli İadesi

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Dia Takı Tasarım 14 (ondört) iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

Teslimat

Siparişleriniz 24 saat içerisinde hazırlanır ve kargoya verilir. Kargo şirketlerindeki yoğunluğa göre 2 ile 10 iş günü içerisinde teslim edilir. Bu özel süreçte  Dia Takı kontrolü dışındakı nedenlerden dolayı yaşanabilecek tüm gecikmeler için, anlayışınıza sığınıyor, sağlıklı günler diliyoruz. Temini zaman alan ve kişiye özel tasarlanan ürünler için kargo teslim süresini tarafınıza bildiriyoruz. Gecikmesi muhtemel teslimat durumlarında kargo departmanımız tarafından size ayrıca bilgi verilecektir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içerisinde (hafta içi 09.00-17.00, cumartesi 09.00-13.00) bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Siparişleriniz belirtmiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda kargo firmasına teslim edilir. 

Ödeme Takibi

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır. Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

Lütfen Dikkat Ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.